Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

DS - GROUP K.Dobrowolski i W.Sobota S.C.

30,0070,00 brutto / godz.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:7:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • montaż tras kablowych

  • układanie przewodów oraz kabli

  • podłączanie oraz docelowo rozruch maszyn i urządzeń.

  • uzbrajanie linie przenośników rolkowych/taśmowych oraz wiele innych urządzeń znajdujących się na fabrykach oraz halach przemysłowych.

Nasze wymagania

  • -brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3m,

  • -uprawnienia SEP do 1kV,

  • -doświadczenie w pracach montażowych,

  • -podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • -solidność, dyspozycyjność,

  • -przestrzeganie zasad i norm BHP.

To oferujemy

  • umowę o prace 1/1 etatu

  • zakwaterowanie

  • transport

  • narzędzia

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • kursy i szkolenia

  • czas pracy 4/1 (Europa)

  • Polska ( co Weekend w domu ) lub co dwa w zależności od rozwoju prac

O nas

DS-GROUP S.C.

Firma z południa Polski poszukuje elektryków i elektromonterów do pracy montażowo/elektrycznych na fabrykach przemysłowych i halach magazynowych na terenie całej Polski oraz Europy.

Zajmujemy się montażem tras kablowych, układaniem przewodów, podłączaniem oraz docelowo rozruchem maszyn i urządzeń. Uzbrajamy linie przenośników rolkowych/taśmowych oraz wiele innych urządzeń znajdujących się na fabrykach oraz halach przemysłowych.

Szukamy ludzi z doświadczeniem jak i chętnych rozwijać się w dziedzinie elektryki, elektroautomatyki przemysłowej.

CV proszę składać na podany adres e-mail.

Adres e-mail : [email protected]

Kontakt telefoniczny w godzinach 8:00-15:00.

Nr telefonu : 882 623 332 lub 662 927 977

Prosimy o przesyłanie CV wraz z zgodą „ RODO „