Elektryk / Mechanik

  • Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Mszana Dolna, Myślenice, Jordanów, Maków Podhalański, małopolskie
  • Kilińskiego 74, 34-700 Rabka-Zdrój, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.09.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.10.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dubiel Vitrum jest wiodącym w Polsce zakładem obróbki szkła płaskiego oraz produkcji luster z oświetleniem. Firma istnieje na rynku od 35 lat, zatrudnia około 300 osób, wyposażona jest w kilkadziesiąt nowoczesnych maszyn do obróbki szkła i innych tworzyw. Obecnie poszukuje osoby do pracy w kilkuosobowym dziale utrzymania ruchu na stanowisku:

    Miejsce pracy: Rabka-Zdrój

    Zadania:

    • Dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych,
    • Usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,
    • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,
    • Udział w przeglądach okresowych maszyn,
    • Nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu,
    • Proponowanie i wykonywanie modyfikacji i usprawnień.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Mile widziane uprawnienia SEP (1kV): eksploatacja, konserwacja,
    • Mile widziana znajomość sterowników, zasad serwisowania układów automatyki i sterowania,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
    • Wiedza z zakresu automatyki budowy maszyn,
    • Umiejętności analizy rysunków i dokumentacji technicznej,
    • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
    • Szkolenie przewidziane dla specyfiki zakładowego parku maszynowego,
    • Motywacyjny system wynagrodzeń,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska dozorowego w dziale utrzymania ruchu.

    W przypadku zainteresowania prosimy o przesłanie Państwa aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.

    Kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV z następującą klauzulą:
    "Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji."
    bottom
    Część informacyjna

    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dubiel Vitrum sp.z o.o.
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej rekrutacji
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne