Logo Pracuj.pl

Elektryk / Mechanik (m/k)

TrenkwalderO firmie

  • Nowa Ruda
    Nowa Ruda, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prace konserwacyjne linii produkcyjnych,
  • usuwanie awarii urządzeń i przywracanie zdolności urządzeń do działania,
  • aktywne podejmowanie działań korygujących i naprawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, mechaniczne, automatyka, elektryka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy,
  • innowacyjne myślenie.

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania,
  • stabilną współpracę,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • pakiet socjalny, karnety na basen oraz grupowe ubezpieczenie z pakietem medycznym,
  • możliwość relokacji!!!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • karnety na basen
  • możliwość relokacji

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Aktualne oferty pracodawcy
ELM/KUD/0622

Elektryk / Mechanik (m/k), Nowa Ruda