Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Mechanik

Dubiel Vitrum sp. z o.o.

  • Myślenice

    Myślenice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Dokonywanie napraw maszyn produkcyjnych,

  • Usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii,

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zagwarantowania ciągłości pracy maszyn,

  • Udział w przeglądach okresowych maszyn,

  • Nadzór i konserwacja infrastruktury technicznej zakładu,

  • Proponowanie i wykonywanie modyfikacji i usprawnień.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • Mile widziane uprawnienia SEP (1kV): eksploatacja, konserwacja,

  • Mile widziana znajomość sterowników, zasad serwisowania układów automatyki i sterowania,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,

  • Wiedza z zakresu automatyki budowy maszyn,

  • Umiejętności analizy rysunków i dokumentacji technicznej,

  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • Szkolenie przewidziane dla specyfiki zakładowego parku maszynowego,

  • Motywacyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w kierunku stanowiska dozorowego w dziale utrzymania ruchu.

Dubiel Vitrum jest wiodącym w Polsce zakładem obróbki szkła płaskiego oraz produkcji luster z oświetleniem zlokalizowanym w Rabce-Zdrój. Firma istnieje na rynku od 40 lat, zatrudnia około 270 osób, wyposażona jest w kilkadziesiąt nowoczesnych maszyn do obróbki szkła i innych tworzyw. Obecnie poszukuje osoby do pracy w kilkuosobowym dziale technologicznym a stanowisku: Elektryk / Mechanik.

Przewiń do profilu firmy