Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

DaeDong System Poland Sp z o.o.

  • Praca zmianowa:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Mała Łąka 28

Cieszyn

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii maszyn oraz urządzeń,

  • prace konserwacyjne, przeglądy, remonty,

  • diagnozowanie przyczyn usterek.

Nasze wymagania

  • dokładność, pracowitość,

  • chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie przez firmę w oparciu o umowę o pracę (po 15 miesiącach możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony),

  • szkolenia: SEP G1, G2, G3, systemy wizyjne,

  • kartę Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Daedong System Poland to koreańska firma, działająca w branży motoryzacyjnej z siedzibą w Cieszynie, zajmująca się produkcją cięgien sterujących. Obecnie współpracujemy z zakładami takich marek jak: Kia, Hyundai, Ford czy General Motors.

Przewiń do profilu firmy