Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk / Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Bergman Deutschland GmbHO firmie

8 0009 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego Klienta – niemieckiej firmy, lidera technologii ultrakondensatorów i szybkiego magazynowania energii – poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Elektryk/Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Numer ref.: EMG/UK/0221

Zadania:

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Bieżące naprawy awarii oraz analiza błędów
  • Planowanie i realizacja przeglądów prewencyjnych maszyn w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Zapewnienie bezproblemowego procesu produkcyjnego
  • Tworzenie niezbędnych materiałów roboczych i pomocniczych do produkcji
  • Utrzymanie danych maszyn w systemie ERP
  • Wykonywanie konserwacji zgodnie z harmonogramem prac

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w utrzymaniu ruchu w środowisku produkcyjnym
  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, mechanika elektrotechnika, mechatronika, elektronika, automatyka przemysłowa
  • Praktyczna wiedza w zakresie rozwiązywania problemów na urządzeniach produkcyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku
  • Gotowość do podjęcia pracy w okolicach Drezna w Niemczech
  • Dbałość o szczegóły, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w 11,93 € brutto/h, z gwarantowanym wzrostem stawki wraz z długością zatrudnienia (po 6. tygodniu – 13,72 € i po 3. miesiącu pracy – 14,00 €)
  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland do 36 miesięcy, następnie planowane przejście bezpośrednio do Klienta
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (85km od granicy z Polską)
  • Wsparcie w organizacji oraz dofinansowanie do zakwaterowania przez pierwsze 3 miesiące w Niemczech
  • Pomoc w uzyskaniu meldunku oraz ubezpieczenia
  • Wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Ogłoszenie archiwalne