Logo Pracuj.pl

Elektryk - Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Marba Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, przeglądy i naprawa maszyn pod kątem usterek elektrycznych
  • wykonywanie bieżących napraw w instalacjach elektrycznych i pneumatycznych
  • montaż i demontaż podzespołów maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii
  • prowadzenie wymaganej dokumentacji
  • wykonywanie działań zapobiegających powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych
  • analiza i planowanie usprawnień w maszynach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B
  • umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej
  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów
  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • uprawnienia w zakresie Eksploatacji urządzeń do 1 kV

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • pakiet szkoleń podczas wdrażania się w nowe obowiązki
  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

Elektryk - Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu, Głogowska 10a, Zielona Góra