Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

Marba Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • konserwacja, przeglądy i naprawa maszyn pod kątem usterek elektrycznych

  • wykonywanie bieżących napraw w instalacjach elektrycznych i pneumatycznych

  • montaż i demontaż podzespołów maszyn i urządzeń

  • usuwanie awarii

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji

  • wykonywanie działań zapobiegających powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych

  • analiza i planowanie usprawnień w maszynach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym

  • posiadanie ważnego prawa jazdy kat. B

  • umiejętności komunikacyjne, zdolność organizacji pracy własnej

  • umiejętność planowania działań i rozwiązywania problemów

  • samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań

  • uprawnienia w zakresie Eksploatacji urządzeń do 1 kV

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i realizowania własnych pomysłów

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • ubezpieczenie grupowe

  • pakiet szkoleń podczas wdrażania się w nowe obowiązki

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie