Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wojska Polskiego 12

Mościska

Mielec

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń w zakresie elektrycznym

  • remonty i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych

  • analizowanie przyczyn i usuwanie skutków awarii maszyn i urządzeń

  • demontaż i montaż urządzeń automatyki przemysłowej

  • konserwacja, modernizacja maszyn

  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnych

  • praca w systemie 2 zmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (preferowane średnie techniczne - elektryk)

  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych

  • aktualne uprawnienia SEP „E” do 1kV

  • znajomość zagadnień dotyczących obsługi maszyn i urządzeń na produkcji

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów ( usuwania awarii )

  • ważne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dobra współpraca

To oferujemy

  • praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne szkolenia

  • bogaty pakiet socjalny

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywania praktycznego doświadczenia

  • wysoka dbałość o standardy bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy międzynarodową Spółką z branży papierniczej o silnej i stabilnej pozycji na rynku polskim.

Zajmujemy się  produkcją przemysłowych worków papierowych.

Dążymy do budowania kultury, która inspiruje naszych pracowników do pełnego rozwoju potencjału. Dokładając wyjątkowych starań – dla koleżanek i kolegów oraz naszych partnerów – nasi pracownicy rozwijają naszą pasję skutecznego działania i przyczyniają się do sukcesu Mondi.

Przewiń do profilu firmy