Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk

Agri PlusO firmie

  • Mońki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agri Plus Sp. z o.o.

Oddział Drobiarski w Iławie

Poszukuje do Zakładu Wylęgu Drobiu w Mońkach (woj. podlaskie) osoby na stanowisko:

ELEKTRYKA

Główne zadania:

  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń zainstalowanych w zakładzie wylęgu drobiu
  • Nadzór nad instalacją elektryczną zakładu
  • Terminowe wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji
  • Bieżące usuwanie awarii wraz z eliminacją źródeł problemu
  • Samodzielne i dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/średnie kierunkowe (elektryk, chłodnik, energetyk, mechanik)
  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji, konserwacji i naprawy
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie elektryka
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność, sumienność w działaniu, zaangażowanie
  • Dobra komunikacja z zespołem i przełożonym
  • Obsługa komputera
  • Prawo jazy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Szkolenia
  • Adekwatne wynagrodzenie
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Prywatna opieka medyczna.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z zaznaczonym nr. ref.: ELEKTRYK-MOŃKI/21/01 na adres elektroniczny:

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, bez której Państwa oferta pracy nie będzie mogła być rozpatrzona i zostanie usunięta:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agri Plus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu oraz inne Spółki Grupy Smithfield Polska, związane porozumieniem o współadministracji opublikowanego na stronie www.agriplus.pl moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby procesu rekrutacyjnego.

Oświadczam, iż zostałem poinformowany, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne