Oferta pracy

Elektryk - Montażysta

ML SYSTEM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

ML SYSTEM S.A.

Zaczernie 190G

Zaczernie (pow. rzeszowski)

Zadania:

  • Uruchamianie systemów SAP/CCTV/KD/OS/SSWIN/BMS, systemów fotowoltaicznych
  • Wykonywanie przeglądów serwisowych w/w systemów
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej
  • Udział w projektach związanych z projektowaniem i wykonywaniem realizacji
  • Wykonywanie innych zadań związanych z pełnioną funkcją
  • Kosztorysowanie przygotowanych rozwiązań
  • Prefabrykacja szaf elektrycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektrycznym
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka / elektromontera
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość Pakietu Office

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiety medyczne
  • Forma zatrudnienia: Umowa o pracę (pełen etat)
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) z podaniem stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 24.05.2018 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że administratorem danych osobowych Kandydatów przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest ML System S.A. (36-062 Zaczernie 190G) Dane nie są udostępniane innym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania lub żądania usunięcia.

Dane będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty przesłania aplikacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać informację na adres: [email protected] używając adres email, który został wskazany podczas składania aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy