Oferta pracy

Elektryk - Monter - Elektromonter

O&K ELEKTRO sp. z o.o.O firmie

75‐85 zł brutto / godz.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa agencyjna
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Pracownik fizyczny

Dynamicznie rozwijająca się firma działająca na rynku krajowym oraz za granicą głównie w Niemczech, współpracująca z największymi firmami w Europie i na świecie. Główny obszar działalności to montaż kontroli dostępu, instalacji CCTV, instalacji PPOŻ, sieci LAN.

Prace wykonywane w większości na terytorium Niemiec oraz Polski.

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych niskiego napięcia,
  • montaż tras kablowych,
  • montaż kamer, sieci LAN, instalacji PPOŻ, kontroli dostępu
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż włączników, gniazdek itd.)
  • raportowanie postępów prac,
  • prace porządkowe.

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kat. B,

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w elektryce – min. 3 lata
  • wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
  • wymagana dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do wyjazdów na delegację,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV.
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość jej założeni

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • możliwość rozwoju- dla osób chętnych pomagamy w zdobyciu odpowiednich certyfikatów i uprawnień elektrycznych.
  • bardzo atrakcyjna stawka godzinowa,
  • samochód służbowy

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy