Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Monter instalacji elektrycznej

Marcin Nowak

16 00022 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niemcy, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 30
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:10h/dzień
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót elektroinstalacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku

  • podstawowe narzędzia

  • własny środek transportu (opcjonalny)

  • język niemiecki komunikatywny (opcjonalny)

To oferujemy

  • pełny wymiar pracy (50-60h/tydzień)

  • zagwarantowane zakwaterowanie

  • miła i przyjemna atmosfera

  • możliwość rozwijania się

O nas

Doświadczona Firma na rynku Niemieckim poszukuje pracowników na stanowisko elektryk/elektromonter. Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

Język niemiecki nie jest wymagany.

Praca na polskiej lub niemieckiej działalności gospodarczej.

Tylko osoby zdecydowane. Rodzajem współpracy jest własna działalność gospodarcza. Oferujemy pełen wymiar pracy, indywidualne podejście do każdego, możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Zajmujemy się wykonywaniem instalacji elektrycznych, montażem tras kablowych, podłączeniem szaf sterowniczych itp.