Oferta pracy

Elektryk - Monter instalacji fotowoltaicznych

Manta S.A.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Manta S.A. to jedna z czołowych firm na polskim rynku sprzętu multimedialnego, RTV oraz AGD.
Od 1998 roku dzięki naszemu zafascynowaniu elektroniką użytkową skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań wspomagających i uatrakcyjniających życie. Jako pierwsi w Polsce rozpoczęliśmy produkcję sprzętu elektronicznego i produkujemy ją do dzisiaj. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę o odnawialne źródła energii takie jak elektrownie fotowoltaiczne, pompy ciepła i wszystko co przyczynia się do ochrony naszego środowiska. Fascynuje nas produkcja energii słonecznej ze słońca i w związku z tym oferujemy sprawdzone produkty z długoletnią gwarancją. Naszą dewizą jest kompleksowa usługa, długowieczność działania naszych urządzeń oraz zadowolenie naszych klientów.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Elektryka - Montera instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji fotowoltaicznych
  • Montaż inwerterów wraz z zabezpieczeniami po stronie AC i DC
  • Montaż tras kablowych
  • Wykonywanie uziemienia i wszelkich pomiarów elektrycznych
  • Pomoc w pracy związanej z montażem konstrukcji dachowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie w branży PV i OZE w tym budowaniu elektrowni fotowoltaicznych do 50 kWp
  • doświadczenie praktyczne w montażu instalacji N/N oraz bardzo mile widziane S/N
  • znajomość zagadnień o instalacjach elektrycznych, niskoprądowych
  • umiejętność czytania ze schematów elektrycznych
  • uprawnień SEP min E do 1 kV
  • prawo jazdy kat B
  • chęci podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • zgrany i pomocny zespół, miła atmosfera;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, karta multi-sport;
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości "Elektryk - Monter instalacji fotowoltaicznych".

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

Spółka zastrzega sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy