Logo Pracuj.pl

Elektryk Monter

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.O firmie

  • Kobyłka
    Kobyłka, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż tras kablowych i okablowania zgodnie z otrzymanymi rysunkami technicznymi
  • Wykonywanie prac instalacyjnych podsystemów produkowanych urządzeń
  • Wykonywanie prac ślusarskich oraz mechanicznych
  • Wykonywanie prac montażowych urządzeń rentgenowskich na terenie kraju oraz poza jego granicami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Doświadczenie w elektro instalatorstwie i montażu urządzeń elektrycznych
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności montażowe w tym posługiwania się ręcznymi narzędziami montażowymi
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (dokumentacja techniczna w języku angielskim)

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP oraz UDT: wózki, podnośniki, suwnice.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (pon-pt 7:00 – 15:00)
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie (po okresie próbnym)
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Współpracę z firmą z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania

NUCTECH WARSAW COMPANY LIMITED SP.Z O.O.

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 17 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej.

Elektryk Monter, Kobyłka