Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Monter

Mogielnicki i Spółka Sp. J.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej 2

Parzniew (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Montaż systemów sterowania ( m. in. szaf sterowniczych) urządzeń do malowania proszkowego w siedzibie firmy

  • Montaż i uruchamianie instalacji na obiekcie u klienta – w tym w Polsce, Niemczech, Litwie oraz Szwecji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, zawodowe, absolwenci

  • Rzetelność

  • Pogodne usposobienie

Mile widziane

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV, możemy zapewnić szkolenie

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • Umowę o pracę, inne formy współpracy

  • Zdobycie doświadczenia w firmie produkcyjnej przy wsparciu doświadczonych inżynierów i techników

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie w PZU SA

Informacje dodatkowe:

  • Dogodny dojazd do zakładu kolejami mazowieckimi, pociągiem (stacja Parzniew)

Firma Mogielnicki i Spółka istnieje od 1993 roku. Początkowym profilem działalności spółki była produkcja pomp do malowania mokrego. W kolejnych latach wraz z rozwojem firmy rozszerzono produkcję o nowy asortyment w postaci kabin lakierniczych i pieców komorowych do malowania proszkowego. Obecnie nasza firma jest jednym z kluczowych dostawców kompleksowych linii technologicznych do obróbki powierzchni w Polsce i w Europie.

Przewiń do profilu firmy