Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Monter

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAKO firmie

4 8008 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych, podzespołów oraz stanowisk zrobotyzowanych

  • montaż podzespołów elektrycznych, mechanicznych oraz pneumatycznych w zakresie maszyn, urządzeń, stanowisk produkcyjnych oraz stanowisk zrobotyzowanych

  • wykonywanie i obróbka detali metalowych oraz detali z tworzyw  rozszywanie rozdzielni elektrycznych

  • montaż lamp przemysłowych

  • usuwanie awarii

  • biały montaż

  • rozciąganie instalacji elektrycznych i niskoprądowych

  • wsparcie merytoryczne

  • raportowanie zrealizowanych działań

Nasze wymagania

  • język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym się dogadać

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu ślusarstwa

  • samodzielność w wykonywaniu pracy

  • chęć uczenia się nowych rzeczy

  • dyspozycyjność,

  • gotowość do wyjazdów po całej Polsce

  • estetyka pracy

  • lojalność

  • uczciwość

To oferujemy

  • pracę w dobrej, miłej atmosferze

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem składki emerytalnej, rentownej i zdrowotnej,

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia,

  • wyposażenie w wysokiej jakości elektronarzędzia (Makita, Bosch),

  • przerwę na kawę,

  • możliwość rozwoju,

  • na wyjazdach transport, dieta oraz nocleg,

  • praca na terenie całej Polski.

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAK

Nasza firma istnieje już od 2014 roku. Od tego roku powstała nasza nowa marka BENG24.pl. Marka ta zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach prywatnych i przemysłowych. Wynajmujemy nasze brygady elektryków na godziny do firm w całej Polsce. Naszą dewizą jest dokładność, wiedza i doświadczenie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Miejsce pracy jest zlokalizowane na terenie całego kraju.

Dokładnie i estetycznie wykonujemy swoją pracę!