Oferta pracy

Elektryk / Monter PV - Dachy Solarne

SUNROOF TECHNOLOGY sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż zintegrowanych pokryć fotowoltaicznych

  • Montaż fotowoltaicznych fasad wentylowanych

  • Montaż, konfiguracja i uruchamianie inwerterów

  • Montaż rozdzielni i zabezpieczeń AC i DC

  • Montaż tras kablowych

  • Ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Uprawnienia SEP do 1kV E+D lub OZE UDT

  • Praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Dyspozycyjność

  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywanych zadaniach

  • Prawo jazdy kat B

  • Sprawność fizyczna oraz predyspozycje do pracy na wysokości

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie, w której dbamy o wzajemne zaufanie, szacunek i wsparcie

  • Niezbędne, najnowocześniejsze narzędzia do pracy

  • Możliwość realizacji inwestycji w Polsce i za granica

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Z SunRoof rozpocznij swoją podróż do ekologicznej przyszłości! Dołącz do międzynarodowego startupu i razem z najbardziej odważnymi innowatorami oraz ekspertami od rewolucji technologicznej przyspieszaj przejście świata na zrównoważoną energię. Tworzymy innowacyjne solarne dachy 2w1 oraz fasady i rozwijamy rozwiązania wspierające inteligentne zarządzanie energią. W SunRoof pokazujemy, że ekologia może być opłacalna, praktyczna i piękna. Po sukcesie na szwedzkim rynku jesteśmy gotowi do globalnej ekspansji. Odkryj już teraz, jak inspirujemy do zmierzenia się z wyzwaniami klimatycznymi na www.sunroof.se

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy obecnie doświadczonych Elektryków do realizacji inwestycji na terenie całej Polski.

Przewiń do profilu firmy