Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BLAKS Spółka Akcyjna z siedzibą w: Magury 1A, 02-829 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk – Monter Rozdzielnic NN

BLAKS Spółka Akcyjna

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywać prefabrykacje rozdzielnic elektrycznych opartych na komponentach wiodących producentów w zakładzie produkcyjnym znajdującym się w Warszawie. W okazjonalnych przypadkach wyjazdy na obiekty w celu montażu, uruchomienia, modernizacji rozdzielnic.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe lub techniczne o specjalności elektroenergetyka i pochodne.

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy przy montażu rozdzielni lub wykonywaniu instalacji elektrycznych.

  • Sumienność i dobra organizacja pracy.

  • Gotowość do okazjonalnych wyjazdów na miejsce instalacji urządzeń.

  • Uprawnienia SEP do 1kV.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Minimum podstawowa obsługa komputera (poczta i pakiet MS Office).

To oferujemy

  • ciekawą pracę, udział w zaawansowanych technologicznie projektach, możliwości rozwoju zawodowego oraz pakiet prywatnej opieki medycznej.

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 6 miesięcznym okresie próbnym także na umowę o pracę).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość uzyskania uprawnień

Istniejąca i aktywnie działająca od 1998 roku firma z branży elektroinstalacyjnej i projektowej w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osób na stanowiska:

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Aplikowanie

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule wiadomości proszę zamieścić nazwę stanowiska, na które kandydat aplikuje.