Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk – Narzędziowiec na budowach

REMAK-ENERGOMONTAŻ SPÓŁKA AKCYJNA

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 7:00-15:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • podłączanie instalacji elektrycznej zaplecza socjalnego budowy oraz urządzeń na obiekcie,

  • przeglądy okresowe elektronarzędzi i urządzeń elektrycznych, instalacji elektrycznych,

  • doraźna naprawa i przeglądy elektronarzędzi, rozdzielnic, pozostałych urządzeń/maszyn elektrycznych,

  • wydawanie sprzętu i materiałów na budowie oraz przygotowanie zwrotów z budowy,

  • kontrola harmonogramu przeglądu sprzętu,

  • terminowe wykonywanie powierzonych prac i zadań.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • znajomość obsługi komputera (do tworzenia protokołów z przeglądów, walidacji),

  • uprawnienia SEP do 1 kV (w przypadku braku, umożliwimy zdobycie uprawnień),

  • dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność,

  • dyspozycyjność (praca w delegacji).

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • doświadczenie w branży energetycznej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do podejmowanych zadań,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenia grupowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Nie musisz wysyłać CV. Wystarczy, że wypełnisz formularz rekrutacyjny, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zadzwoń do nas po więcej informacji

  • Marek Śliwka +48 607 910 771

  • Daria Bogoczek +48 609 235 791

Osobom zainteresowanym, które chcą dołączyć do naszego zespołu oferujemy ciekawą, stawiającą wyzwania pracę, stabilne warunki zatrudnienia, liczne szkolenia oraz atrakcyjne wynagrodzenia.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. to przedsiębiorstwo z ponad 50-letnią tradycją w projektowaniu, budowie i modernizacji obiektów przemysłowych dla wielu sektorów gospodarki. Wiodącą działalnością spółki jest projektowanie i produkcja urządzeń dla rynku energetycznego, a także montaż i utrzymanie w ruchu kompletnych obiektów energetycznych i przemysłowych, w tym bloków energetycznych na parametry nadkrytyczne zarówno w Polsce, jak i na świecie.

REMAK-ENERGOMONTAŻ S.A. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce, w której skład wchodzi 13 spółek o szerokim zakresie działalności.

Wejdź na www.remak.com.pl i dowiedź się więcej o naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy