Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma niemiecka  SCHNELLKRAFT poszukuje pracowników na stanowisku:
    Elektryk
    Miejsce pracy: NIEMCY

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia 2000 – 2.500 Euro (netto)
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • elektronarzędzia  oraz ubranie robocze  zapewnia pracodawca
    • opiekę koordynatora  polskojęzycznego
    • terminowe wypłacanie wynagrodzenia
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich (pakiet socjalnymi, składki emerytalno rentowe, opieka medyczna)

    Wymagania:

    • wykształcenie elektryczne i doświadczenie na stanowisku elektryka
    • aktualne uprawnień SEP do 1 kV lub inne
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
    • mile widziany własny samochód

    Obowiązki:

    • montaż instalacji elektrycznych
    • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych
    • układanie tras kablowych
    • montaż gniazdek, przełączników
    • montaż oświetlenia

    Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą Aplikuj

    lub kontaktować się pod nr tel. +49  1622574029, +48  71 343 10 55  lub +48 731 298 393

    od  poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

    W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
    odwiedź naszą stronę internetową: http:/www.schnellkraft-personal.de