Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Akman Service sp. z o.o. z siedzibą w: Pl. Kaszubski 8 lok.605 81-350 Gdynia (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected],pl

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

AKMAN SERVICE SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

5575 netto (+ VAT) / godz.
  • Niemcy

  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 06 sie 2021
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

AKMAN SERVICE SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma Akman Service Sp. z o.o. realizuje kontrakty na prace elektryczne, ślusarskie i spawalnicze na jednostkach pływających nowo wybudowanych i remontowanych w stoczniach na terenie Niemiec. Aktualnie poszukujemy do współpracy: elektryków. Wymagamy doświadczenia zawodowego jednak osoby bez doświadczenia - mogą zostać przeszkolone. Zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą. Oferujemy stałe kontrakty, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz doświadczenia, zakwaterowanie. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Elektryk

Opis stanowiska:

Elektryk - okablowanie oraz podłączanie

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki pracy na statku. Doświadczenie będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie wymagana.
  • Dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie.

Oferujemy:

Zakwaterowanie i refundacje dojazdów do pracy na miejscu. Ciągłość pracy. System 3/1. (trzy tygodnie pracy tydzień w domu).

Elektryk

Wymagania:

Oferujemy:

Ogłoszenie archiwalne