Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk

DAKS Personal GmbHO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

DAKS Personal GmbH jest niemiecką firmą świadczącą usługi w zakresie pośrednictwa pracy na rynku niemieckim. Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi.

Dla naszego stałego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko pracy:

Elektryk

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę wraz z pełnym ubezpieczeniem (również członków rodziny)
  • Pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Atrakcyjne ponadtaryfowe wynagrodzenie od 14€ stawki godzinowej brutto płatne do 15-go dnia kolejnego miesiąca, zależne od posiadanych kwalifikacji oraz dieta netto od 20€ za każdy przepracowany dzień
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Dodatek urlopowy jak i świąteczny
  • Bezpłatne zakwaterowanie (Pokoje 1 – osobowe w komfortowych warunkach)
  • Odzież oraz obuwie robocze
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek bez dodatkowych opłat
  • Stałą opiekę ze strony DAKS Personal w języku polskim przez caly okres trwania umowy, pomoc w przydzieleniu odpowiedniej klasy podatkowej, pomoc w ubieganiu się o niemiecki zasiłek na dziecko Kindergeld, opieka medyczna oraz tłumaczenie dokumentów
  • Możliwość długofalowej współpracy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego min. poziom A2 (mocne podstawy)
  • Wykształcenie kierunkowe bądź doświadczenie na stanowisku Elektryk
  • Staranność i sumienność wykonywanych prac
  • Mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac według schematów elektrycznych
  • Umiejętność podłączania urządzeń elektrycznych i rozdzielnic
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych oraz posługiwanie się elektronarzędziami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk aplikuj

Ogłoszenie archiwalne