Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

MEB TECHNICAL

8 00015 500 brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznej m.in. trasy kablowe, montaż gniazdek, oświetlenia oraz wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.

Nasze wymagania

  • dokładność oraz dobra organizacja pracy

  • dyspozycyjność i chęć do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość indywidualnego ustalania stawki zgodnie z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, kindergeld

  • ciągłość zleceń

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • darmowe samochody służbowe

  • darmowe i regularne zjazdy i wyjazdy

  • profesjonalne elektronarzędzia i narzędzia do pracy

  • bezpłatne ubranie ochronne i robocze

  • możliwość wypłaty zaliczki

  • opiekę polskiego koordynatora

  • do 400 € za polecenie dodatkowego pracownika!

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w Opolu.

MEB Technical posiada swoją główną siedzibę w Monachium, a oddziały w Schwindegg, Salzburgu i Opolu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk budowlano – przemysłowy

Przewiń do profilu firmy