Logo Pracuj.pl

Elektryk

MEB TECHNICALO firmie

8 000–15 500
brutto / mies.
  • Berlin, Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznej m.in. trasy kablowe, montaż gniazdek, oświetlenia oraz wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych.

Nasze wymagania

  • dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność i chęć do pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość indywidualnego ustalania stawki zgodnie z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego
  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych- niemieckie ubezpieczenie zdrowotne, kindergeld
  • ciągłość zleceń
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • darmowe samochody służbowe
  • darmowe i regularne zjazdy i wyjazdy
  • profesjonalne elektronarzędzia i narzędzia do pracy
  • bezpłatne ubranie ochronne i robocze
  • możliwość wypłaty zaliczki
  • opiekę polskiego koordynatora
  • do 400 € za polecenie dodatkowego pracownika!

Benefity

  • mieszkanie służbowe

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Rozmowy rekrutacyjne odbywają się w Opolu.

MEB Technical posiada swoją główną siedzibę w Monachium, a oddziały w Schwindegg, Salzburgu i Opolu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk budowlano – przemysłowy

Elektryk, Berlin, Niemcy