Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

tracking-rail GmbH

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy i serwis pojazdów szynowych

  • Utrzymanie pojazdów szynowych

  • Prace montażowe oraz wprowadzanie zmian

  • Kontrola działania oraz pomiary podzespołów

  • Okablowanie

  • Ogólne prace ślusarskie/mechaniczne

  • Montaż i demontaż podzespołów pojazdów szynowych

  • Wykonywanie wszelkich prac w zakresie instalacji elektrycznych/elektronicznych

  • Produkcja elementów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie w kierunku elektrycznym, elektronicznym, mechatronicznym lub podobne

  • Mile widziane doświadczenie w budowie, utrzymaniu, naprawach lub uruchomieniu pojazdów szynowych

  • Umiejętności okablowania oraz montażu podzespołów elektrycznych

  • Umiejętności w obszarze diagnozy i szukania błędów

  • Prace na podstawie schematów elektrycznych i rysunków

  • Czytanie list podłączeniowych

  • Gotowość do podróży służbowych

  • Chęć dalszego rozwoju

  • Pożądana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony

  • Ponad-taryfowe wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Dofinansowanie do przejazdów do domu

  • Opłacone zakwaterowanie

  • Zniżki na karnety sportowe

  • Stabilna praca w średniej wielkości firmie

  • Rodzinna atmosfera w pracy

  • Rozwój zawodowy

  • I wiele więcej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • mieszkanie służbowe

Tracking-rail to usługodawca specjalizujący się w branży kolejowej i autobusowej. Odznaczamy się kompetencją i doświadczeniem w technologii pojazdów szynowych i autobusowych! Tracking-rail oferuje wsparcie i serwis w zakresie budowy nowych pojazdów oraz bieżącej eksploatacji. Oferujemy szerokie portfolio usług i jesteśmy niezawodnym partnerem w przemyśle kolejowym i autobusowym w Niemczech i Europie. Pracujemy między innymi dla Siemens Mobility.

Poszukujemy techników uruchomień, elektryków pojazdów szynowych, mechatroników, mechaników oraz ślusarzy do prac utrzymaniowych, napraw, uruchomień, przeglądów, serwisu, prac modernizacyjnych oraz budowy nowych pojazdów szynowych.

Przewiń do profilu firmy