Logo Pracuj.pl

Elektryk

ImpactJobO firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych/przemysłowych
  • Montaż oświetlenia
  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych
  • Konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka, elektromechanika, elektromontera (warunek konieczny)
  • Min podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka (warunek konieczny)
  • Aktualne uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,50-15 euro brutto/godzina + 28-30 euro netto diety)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Elektryk, Niemcy