Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

MONTAGE HG SPÓŁKA Z OGARNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

70,0090,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Hamburg, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • montaż okablowania instalacji elektrycznych i teletechnicznych

  • montaż tras kablowych

  • montaż opraw oświetleniowych i osprzętu elektrycznego

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi

  • doświadczenie w zawodzie elektryka

  • uprawnienia SEP (mile widziane)

  • doświadczenie w pracy na obiektach przemysłowych i mieszkalnych

  • własna działalność gospodarcza

  • dużym atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • transport oraz zakwaterowanie bez żadnych dodatkowych opłat

  • 50-60 godzin tygodniowo

  • możliwość zjazdów do Polski w systemie 3/1

  • praca w polskim zespole

  • stabilność pracy i długoletnie kontrakty

  • płatność co tydzień

O nas

Nasza firma zajmuję się wykonywaniem prac z zakresu instalacji elektrotechnicznych, (mieszkaniowych, przemysłowych, użyteczności publicznej). Aktualnie głównie "mieszkaniówka".