Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

GPD-elektro

14 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:Zazwyczaj 7:00-18:00
  • Tryb wypłaty:tygodniowa
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

stanowisko: ELEKTRYK

Montaż i instalacja: włączników, wyłączników, kontaktów i lamp

miejsce pracy: Niemcy, Nurnberg ( późniejsze zlecenia Chemnitz, Berlin, Hamburg)

Możliwość pracy również jako elektryk przemysłowy(czasami wymagana tylko znajomość języka Angielskiego) Zapraszam do kontaktu również grupy osób.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka Niemieckiego (lub/i angielskiego) pozwalającego na komunikację w pracy

  • Prawo jazdy własny samochód na dojazdy do pracy z miejsca zakwaterowania

  • Podstawowe narzędzia elektryka(śrubokręty, obcinaczki, poziomica, narzędzia do ściągania izolacji, miernik, mały młotek, imbusy itd.)

  • Doświadczenie na stanowisku elektryka

  • Mile widziane ekipy dwuosobowe(Wystarczy że jedna osoba mówi po Niemiecku)

To oferujemy

  • Możliwość wypłacenia zaliczki już po 5 dniu pracy

  • Terminowe wypłaty

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Praca po 50h tygodniowo i więcej

  • Dobry kontakt z właścicielem firmy

  • Miła atmosfera

  • Elastyczne zjazdy

O nas

Zajmujemy się realizacją zleceń elektrycznych np. w Galeriach na Lotniskach, halach tenisowych oraz również w budynkach mieszkalnych czy hotelach. Większość zleceń po stronie wschodniej.