Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Digital.me Adam Dłubak

  • Velbert, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Montaż oraz instalacje systemów i obwodów elektrycznych w technologii budowlanej, sieciowej i komunikacyjnej, zarówno przy nowych instalacjach jak i przebudowie oraz modernizacji już obecnych.

  • Naprawy i konserwacje systemów, maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na budowie [najlepiej zgodnie z niemieckimi standardami]

  • Umiejętności samodzielnego montażu, instalacji i uruchomienia oraz obsługi urządzeń elektrycznych i elektronicznych

  • Umiejętności przeprowadzania, testowania, sprawdzania i dokumentowania napraw i konserwacji systemów, maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi normami i dyrektywami

  • Wykształcenia elektrycznego

  • Samodzielności w pracy

  • Prawo jazdy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stawka: od 20 euro/h [B2B] od 15 euro/h [umowa o pracę]

  • 40h/tydzień z możliwością brania dodatkowych godzin

  • Elastyczny model zjazdów

  • Pomoc w zakwaterowaniu

  • Opieka prawna [wsparcie w rozwiązywaniu kwestii urzędowych/prawnych związanych z pobytem i pracą za granicą]

  • Opieka medyczna [przy umowie o pracę]

  • Wsparcie księgowych [zwłaszcza przy B2B]

  • Doszkalanie

  • Samochód służbowy na miejscu z opcją dojazdu do Polski

  • Dobrej jakości sprzęt i narzędzia

  • Opcja zaliczki przed wypłatą

  • Kurs z języka niemieckiego

  • Praca w międzynarodowym zespole

O nas

Rodzinna firma zrodzona z pasji przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Zaczynaliśmy od małych projektów związanych z instalacjami elektrycznymi, aby następnie poszerzyć swoją działalność o projekty smart house, systemy bezpieczeństwa oraz technologię sterowania. Skupiamy profesjonalistów, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i wspólnie stawiać czoła nowym wyzwaniom projektowym.

Pracujemy na nowych technologiach, zapewniamy stabilne zatrudnienie i dajemy szansę na rozwój pracownika razem z nami.