Logo Pracuj.pl

Elektryk

JUNIORICA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • Montowanie elementów elektrycznych do szaf sterowniczych
  • Montaż i łączenie rozdzielnic oraz skrzynek elektrycznych
  • Praca na podstawie instrukcji instalacji i schematów elektrycznych
  • Montaż szaf na obiektach budowlanych
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • Terminowa realizacja zleceń
  • Kontrola nad parametrami technicznymi

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie montażu instalacji elektrycznych i podłączeniu rozdzielnic
  • Wykształcenia technicznego lub zawodowego w zawodzie Elektryk lub pokrewnym
  • Umiejętności czytania planów i schematów elektrycznych
  • Prawo jazdy kat. B (minimum 1 rok)
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Możliwość poznania docelowego miejsca pracy poprzez wizytę u przyszłego pracodawcy
  • Pomoc w organizacji miejsca zamieszkania, załatwianiu formalności związanych z podjęciem pracy
  • Płatny okres wdrożenia
  • Nowoczesny sprzęt wymagany do pracy
  • Odzież roboczą
  • Szkolenia branżowe
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta (umowa niemiecka)

O nas

Jeżeli branża elektryczna nie jest Ci obca, a dodatkowo komunikujesz się w języku niemieckim, to dobrze trafiłeś. Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Po złożonej aplikacji kontaktuje się z Tobą nasz rekruter. Po krótkiej rozmowie telefonicznej podczas której dopyta o najważniejsze rzeczy jeżeli będziesz zainteresowany/a dalszymi rozmowami przekaże taką informację potencjalnemu pracodawcy. Kolejnym etapem jest spotkanie z potencjalnym pracodawcą w formie online. Rozmowa ta jest po to, abyś zrozumiał/a dokładnie na czym polega praca. Jest to czas na zadawanie pytań nie tylko ze strony pracodawcy, ale także Twoich. Podczas rozmowy obecny jest tłumacz. Zależy nam na tym, abyś nie miał obaw i był przekonany o podjęciu pracy. Jeżeli spotkanie online to dla Ciebie niewystarczająca dawka informacji możesz odwiedzić firmę w Niemczech i zobaczyć na własne oczy na czym polega praca na danym stanowisku.

Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie pracy przejdziesz wymagane szkolenia. Szkolenia odbywają się w języku niemieckim. W trakcie szkolenia i kursu otrzymujesz wynagrodzenie.

Bardzo ważna informacja!!!

Umowa podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą niemieckim (niemiecka umowa)

Elektryk, Niemcy