Logo Pracuj.pl

Elektryk

LETUSWORK europe GmbHO firmie

110,00–200,00
brutto / godz.
  • Niemcy
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

Jakiego typu zlecenia realizujemy?

Instalacje elktryczne niskonapięciowe (w tym fotowoltaika) w obiektach:

• mieszkaniowych

• przemysłowych

• użyteczności publicznej

• wojskowych

Nasze wymagania

Czego oczekujemy?

• własnej działalnosci gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia

• wykształcenia kierunkowego

• uprawnienia SEP, SCC/VCA będą dodatkowym atutem

• doświadczenia w wykonywaniu prac elelktrycznych (sieci i trasy kablowe, SSP/SAP)

• profesjonalizmu

• niezawodności

• podstawowych elektronarzędzi ręcznych

• gotowości do pracy na terenie Niemiec

• mile widziana znajomość j. niemieckiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie od 22 € / godz.( stawka ustalana indywidualnie dla każdego projektu oddzielnie)
  • pracę min.55 godz/tyg
  • pewną ofertę długoterminowych zleceń
  • regularna płatność w cyklach 14- dniowych,
  • szansa na rozwój kariery, dalsze kwalifikacje techniczne i rozwój osobisty
  • wsparcie ze strony kierowników zespołów, a także kolegów w biurach w Niemczech w j. polskim
  • pomoc w organizowaniu noclegu

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Nie wahaj się z nami skontaktować!

Współpracujemy z osobami i zespołami!

Nie jesteśmy Agencją Pracy! Pracujesz na własnym kontrakcie z naszym niemieckim zleceniodawcą!

Nie mamy żadnych ukrytych opłat czy potrąceń!

Kontakt w j. polskim - Magdalena Stasiulewicz

Tel: +49 371 49 38 27 11

+48 514 626 711 – także WhatsApp

LETUSWORK europe GmbH

LETUSWORK europe GmbH – spółdzielnia niezależnych elektryków - szuka wykwalifikowanych ELEKTRYKÓW do Projektów na terenie NIEMIEC.

Jesteś doświadczonym ELEKTRYKIEM ? Chesz mieć zlecenia w Niemczech? Jesteś profesjonalistą?

Zostań naszym Partnerem i realizuj z nami Projekty na terenie całych Niemiec!

Elektryk, Niemcy