Elektryk

  • Nowe Miasto Lubawskie, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, którą tworzą nowoczesne zakłady produkcyjne zlokalizowane w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne w Iławie

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Elektryk

    Miejsce pracy: Nowe Miasto Lubawskie

    Główne zadania:

    • Naprawa, diagnozowanie i instalowanie urządzeń elektrycznych
    • Regulacja parametrów pracy, konserwacja
    • Sterowanie maszyn i elektryki

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
    • Znajomości zagadnień z zakresu elektryki, elektromechaniki
    • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
    • Uprawnień SEP do 1 kV
    • Sumienności, rzetelności, odpowiedzialności, pracowitości

    Oferujemy:

    • Pracę ciekawą, dającą możliwość rozwoju zawodowego
    • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (płaca zasadnicza + premia)
    • Pakiet atrakcyjnych benefitów (np. grupowe ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS, pikniki rodzinne, karnety do SPA, bony świąteczne, paczki świąteczne dla dzieci)
    CV wraz z nazwą stanowiska prosimy przesłać na adres:
    MM „Szynaka – Interline” Sp. z o.o., ul. Makuszyńskiego 5, 13 – 300 NML
    lub za pomocą przycisku aplikowania:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MM „Szynaka – Interline” Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    W razie chęci uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach proszę dopisać:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych również w przyszłych rekrutacji, w tym na inne stanowiska.