Oferta pracy

INTERSNACK POLAND

Elektryk

INTERSNACK POLAND O firmie

  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 08 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Jagiellońska 22

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące oględziny i konserwacja instalacji elektroenergetycznej, urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu

  • usuwanie awarii elektrycznych, napędów oraz systemów automatyki i sterowania na liniach produkcyjnych, oraz prowadzenie diagnostyki i analiz problemów na systemach sterowania urządzeń (sterowniki, falowniki, etc.)

  • diagnoza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatyki

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie zawodowe/techniczne o profilu elektryk lub podobne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna)

  • dodatek za dojazd ( powyżej 25 km )

  • prywatną opiekę medyczną (w tym np. rezonans, tomograf i fizjoterapia)

  • system benefitów (Multikafeteria, Multisport, bony i paczki świąteczne)

  • organizujemy konieczne uprawnienia i szkolenia na koszt pracodawcy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje