Logo Pracuj.pl

Elektryk Obiektowy - Elektromonter

PTWP Event Center Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej
  • wykonywanie prac remontowych oraz konserwacyjnych urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej
  • właściwa eksploatacja urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej
  • usuwanie awarii urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej
  • rozruch nowych urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej
  • przygotowanie urządzeń elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznej do obsługi imprez

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne kierunkowe, doświadczenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienia SEP do 20 kV – NN, SN
  • znajomość obsługi komputera oraz systemów: BMS, HVAC, PPOŻ
  • podstawowa wiedza z zakresu eksploatacji i utrzymania obiektu budowlanego
  • kultura osobista, umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i personalnych
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia do korzystania z podestów ruchomych

To oferujemy

  • możliwość wzbogacenia doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; pracę zmianową
  • komfortowe warunki prac
  • dynamiczne, inspirujące i międzynarodowe środowisko pracy
  • kulturę organizacyjną zorientowaną na ludzi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź kontakt telefoniczny - tel. 791565200.

Elektryk Obiektowy - Elektromonter, Katowice