Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk obiektowy

Whirlpool

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:praca w systemie czterobrygadowym
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy

Whirlpool

Bora-Komorowskiego 6

Psie Pole

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Konserwacja, naprawa oraz przegląd instalacji oraz urządzeń elektrycznych do 1kV,

  • Stała kontrola stanu technicznego instalacji elektrycznych w celu zapobiegania awarii, rozdzielnic NN, SN (do 20 kV), stacji transformatorowych SN/NN,

  • Wykonywanie prac montażowych instalacji i urządzeń elektrycznych w obiektach firmy (hale, biura, magazyny).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze dużych budynków,

  • Znajomość obsługi komputera ( do sporządzanie raportów, przeglądów),

  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP gr E1, E2.

To oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Whirlpool,

  • Premię kwartalną + dodatek za pracę w systemie czterobrygadowym,

  • Pracę w dynamicznym i wielokulturowym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej pozycji na światowym rynku,

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet świadczeń (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karnetu sportowego, premie świąteczne, prezenty świąteczne dla dzieci, dofinansowanie do wypoczynku, kursy językowe i inne)

  • Parking dla pracowników,

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Zniżki na firmowe produkty.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • dodatkowy urlop

Whirlpool

Whirlpool Corporation (NYSE: WHR) jest wiodącą na świecie firmą produkującą sprzęt AGD, o rocznej sprzedaży wynoszącej około 19 miliardów dolarów, zatrudniającą 78 000 pracowników i posiadającą 57 ośrodków produkcyjnych i badawczych w 2020 roku.

Firma wprowadza na rynek marki Whirlpool, KitchenAid, Maytag, Consul, Brastemp, Amana, Bauknecht, JennAir, Indesit i inne w prawie każdym kraju na świecie.

Nasze wartości są siłą napędową wszystkiego, co robimy. Uczciwość, Szacunek, Integracja i Różnorodność, Jeden Whirlpool oraz Duch Zwycięstwa prowadzą nasze zespoły do doskonałości. Poznaj nas i przekonaj się, jak to jest być częścią firmy, która nieustannie dąży do poprawy jakości życia w domu

Przewiń do profilu firmy