Logo Pracuj.pl

Elektryk

PrownesO firmie

Prownes

Armii Krajowej 36

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prace polegające na montażu instalacji elektrycznej, oświetlenia, gniazdek elektrycznych w meblach
  • Nadzór nad stanem technicznym narzędzi, elektronarzędzi
  • Przyjmowanie towaru
  • Kompletacja materiału

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu elektrycznym
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność, rzetelność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Poszukujemy młodej osoby z wykształceniem o profilu elektrycznym. Doświadczenie nie jest wymagane. Osoba ta przez rok będzie przyuczana do objęcia samodzielnego stanowiska.

Praca na miejscu w Opolu.

Praca jednozmianowa w godzinach 07 – 15:00.

Firma z 25 letnim doświadczeniem w branży, zajmująca się aranżacją wnętrz komercyjnych od projektu po realizację, takich jak: kawiarnie, restauracje, sklepy, hotele czy biura, zatrudni: osobę na stanowisko - Elektryk.

Elektryk, Armii Krajowej 36, Opole