Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Elektryk

AIUT Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji i urządzeń elektrycznych w kraju i za granicą

  • montaż aparatury kontrolno – pomiarowej oraz instalacji teletechnicznych

  • montaż warsztatowy szaf sterowniczych i rozdzielni elektrycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie elektryczne

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (elektryczna)

  • posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP do 1kV

  • doświadczenie w zawodzie elektryka

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w zawodzie elektryka w realizacjach projektów w przemyśle

  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów elektrycznych, oraz posiadanie uprawnień eksploatacyjnych SEP (zakres aparatury kontrolno-pomiarowej)

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)

  • możliwość zdobycia cennych umiejętności

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • kafeteria MyBenefit

  • Multisport

  • dofinansowanie do posiłków w pracy

AIUT jest prywatną firmą inżynierską dostarczającą złożone systemy techniczne dla klientów przemysłowych na całym świecie. Dostarczane rozwiązania obejmują stanowiska zrobotyzowane, linie produkcyjne, systemy komunikacyjne IoT, systemy IT zarządzania ruchem i zasobami. AIUT tworzy własne produkty w oparciu o innowacyjne technologie, które są częścią wdrażanych systemów.

Przewiń do profilu firmy