Oferta pracy

Elektryk

CANPACK GroupO firmie

Rekrutacja zdalna

CANPACK Group

Gliwicka 59

Orzesze

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawności i ciągłości działania maszyn i urządzeń ciągu technologiczno-produkcyjnego,
  • usuwanie usterek i awarii urządzeń, maszyn,
  • wykonywanie planowych przeglądów rozdzielni napięcia i transformatorów,
  • prowadzenie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji,
  • wykonywanie zleconych przeglądów, remontów, przezbrojeń maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie o kierunku elektryka i energetyka lub techniczne o profilu mechanicznym, mechatronicznym, elektrycznym itp.,
  • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
  • operatywność i samodzielność w działaniu,
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu.

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - po roku na czas nieokreślony,
  • dofinansowanie do wczasów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Kartę multisport,
  • prywatna opiekę medyczną;
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie;
  • możliwość poszerzania wiedzy, ciągłego rozwoju zawodowego i awansu
  • dla osób spoza województwa śląskiego oferujemy pomoc przy relokacji
Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV klikając przycisk "Aplikuj"
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy