Ta oferta pracy jest nieaktualna od 47 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Elektryk

  • Orzesze, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Elektryk

    Nr. Ref. E/ORZ/2018
    Miejsce pracy: Orzesze

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie sprawności i ciągłości działania maszyn i urządzeń, usuwanie usterek
    • wykonywanie planowych przeglądów rozdzielni napięcia i transformatorów,
    • prowadzenie konserwacji i przeglądów urządzeń i instalacji elektrycznych,
    • wykonywanie regulacji maszyn w zakresie obowiązujących instrukcji,
    • wykonywanie zleconych przeglądów, remontów, przezbrojeń maszyn i urządzeń.

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym, mechanicznym, itp.
    • gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy,
    • operatywność i samodzielność w działaniu,
    • mile widziane uprawnienia SEP,
    • mile widziane doświadczenie w utrzymaniu ruchu.

    W zamian oferujemy:

    • stałe zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • satysfakcjonującą pracę i możliwość zdobywania ciekawych doświadczeń,
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • bogaty pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenia – na życie, karta multisport)
    Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aktualnego CV z zaznaczeniem w temacie wiadomości numeru referencyjnego, klikając przycisk "Aplikuj" lub osobiście w Dziale Personalnym CP Glass S.A. Oddział Huta Szkła „Orzesze” przy ulicy Gliwickiej 59 w Orzeszu.
    CP GLASS S.A. z siedzibą w Krakowie oddział huta Szkła „Orzesze” ul. Gliwicka 59, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Krakowa – Śródmieście w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000032689, NIP: 8690003226, Regon: 001401971, kapitał zakładowy równy wpłaconemu wartość 50 099 340.00 PLN