Logo Pracuj.pl

Elektryk

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.O firmie

  • Ostaszewo (pow. toruński)
    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Podłączenia elektryczne kabli zgodnie z określonymi schematami połączeń
  • Montaż oraz podłączanie urządzeń elektronicznych zgodnie z zaleceniami producenta

Nasze wymagania

  • Pomyślne ukończenie szkoły elektrycznej
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe elektryczne
  • Bezpieczna obsługa urządzeń elektrycznych
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej
  • Wysokie zrozumienie pojęcia jakości
  • Dobre umiejętności analityczne
  • Znajomość języków obcych w języku niemieckim lub angielskim jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • długoterminową umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie – wg kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,
  • możliwości osobistego rozwoju,
  • pracę z nowoczesnymi technologiami w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

B.A.U.S. AT. Sp. z o.o. z siedzibą w Ostaszewie zatrudni osobę na stanowisko:

Konstruktor / Technolog

Elektryk, Ostaszewo (pow. toruński)