Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

B.A.U.S. AT SP. Z O.O.

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Podłączenia elektryczne kabli zgodnie z określonymi schematami połączeń

  • Montaż oraz podłączanie urządzeń elektronicznych zgodnie z zaleceniami producenta

Nasze wymagania

  • Pomyślne ukończenie szkoły elektrycznej

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe elektryczne

  • Bezpieczna obsługa urządzeń elektrycznych

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej

  • Wysokie zrozumienie pojęcia jakości

  • Dobre umiejętności analityczne

  • Znajomość języków obcych w języku niemieckim lub angielskim jest dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • długoterminową umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie – wg kwalifikacji i doświadczenia zawodowego,

  • możliwości osobistego rozwoju,

  • pracę z nowoczesnymi technologiami w międzynarodowym przedsiębiorstwie.

B.A.U.S. AT to rozwijająca się firma, która dostarcza ambulansy i pojazdy specjalne na cały świat.

Przewiń do profilu firmy