Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Stora Enso Poland S.A.O firmie

Stora Enso Poland S.A.

aleja Wojska Polskiego 21

Ostrołęka

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleconych przez Planistę prac prewencyjnych w branży elektrycznej

  • Usuwanie bieżących usterek i awarii urządzeń obiektowych na instalacjach

  • rejestracja działań w systemie SAP R/3 i Agility w zakresie przewidzianym dla stanowiska Elektryk

  • praca w systemie 2-zmianowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryka, elektrotechnika)

  • podstawowa znajomość aparatury łączeniowej SN i nN wykorzystywanej w elektroenergetyce

  • podstawowa znajomość analogowej i cyfrowej aparatury zabezpieczeniowej stosowanej w elektroenergetyce

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • podstawowa znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane

doświadczenie przy pracach z siecią dystrybucyjną SN i nN (czynności łączeniowe, konserwacja)

znajomość budowy i działania maszyn i urządzeń przemysłu papierniczego,

znajomość systemu SAP-R3, Agility

doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz system nagród

  • interesującą pracę w środowisku bazującym na najwyższych międzynarodowych standardach

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • szeroki pakiet socjalny (m.in. Multisport, fundusz pożyczkowy, bilety na imprezy kulturalno- oświatowe, świadczenia pieniężne świąteczne i zeszytowe przed rozpoczęciem roku szkolnego, paczki świąteczne dla dzieci, wycieczki)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • English language classes

Stora Enso Poland SA z siedzibą w Ostrołęce Aleja Wojska Polskiego 21 informuje, że Państwa dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane mogą zostać udostępnione innym podmiotom z grupy Stora Enso. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stora Enso Poland SA z siedzibą w Ostrołęce, Aleja Wojska Polskiego 21 w celu uczestnictwa w dalszych procesach rekrutacji. Zostałem/Zostałam poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawienia oraz, że podanie danych jest dobrowolne.”

Przewiń do profilu firmy