Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAKO firmie

4 8008 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • rozprowadzenie kabli po obiektach (prądowe i niskoprądowe)

  • instalację puszek w ścianach GK oraz w betonie

  • rozszywanie rozdzielni elektrycznych

  • montaż lamp przemysłowych

  • usuwanie awarii

  • biały montaż

  • rozciąganie instalacji elektrycznych i niskoprądowych

  • wsparcie merytoryczne

  • raportowanie zrealizowanych działań

Nasze wymagania

  • język angielski lub niemiecki na poziomie pozwalającym się dogadać

  • gotowość do wyjazdów po całej Polsce

  • zaangażowania w wykonywaną pracę

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu elektryki (oczekiwane SEP)

  • wiedza oraz doświadczenie z zakresu ślusarstwa

  • samodzielność w wykonywaniu pracy

  • chęć uczenia się nowych rzeczy

  • dyspozycyjność

  • estetyka pracy

  • lojalność

  • uczciwość

To oferujemy

  • pracę w dobrej, miłej atmosferze

  • umowę zlecenie z odprowadzeniem składki emerytalnej, rentownej i zdrowotnej

  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego zaangażowania, wiedzy oraz doświadczenia

  • praca na terenie całej Polski,

  • na wyjazdach transport, dieta oraz nocleg

  • wyposażenie w wysokiej jakości elektronarzędzia (Makita, Bosch)

  • przerwę na kawę

  • możliwość rozwoju

IT OUTSOURCING ANNA MIECHOWIAK

Nasza firma istnieje już od 2014 roku. Od tego roku powstała nasza nowa marka BENG24.pl. Marka ta zajmuje się realizacją instalacji elektrycznych w każdego rodzaju obiektach prywatnych i przemysłowych. Wynajmujemy nasze brygady elektryków na godziny do firm w całej Polsce. Naszą dewizą jest dokładność, wiedza i doświadczenie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Miejsce pracy jest zlokalizowane na terenie całego kraju.

  • Dokładnie i estetycznie wykonujemy swoją pracę!