Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ENEKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w: Gorzyce 128, 37-204 Gorzyce (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

ENEKO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

10 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Oferowane przez nas stanowisko Elektryk wymaga pasji i zaangażowania. W zamian zapewniamy doskonałe warunki do rozwoju zawodowego w obrębie naszej firmy oraz stałe zatrudnienie.

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat b

  • uprawnienia energetyczne typ E

  • umiejętność organizacji czasu pracy

  • dyspozycyjność

  • zaangażowanie

Mile widziane

  • doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych

To oferujemy

  • zatrudnienie umowa, zlecenie (do wyboru), własna działalność

  • atrakcyjne wynagrodzenie bez górnego pułapu

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • samochód służbowy

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • szerokie możliwości rozwoju

  • długoletnia współpraca

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

Firma Eneko o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca od 2015 roku w branży fotowoltaicznej, zatrudni Elektryka do montażu instalacji fotowoltaiczych - okolice Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje