Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

InPro electric Sp. z o.o. O firmie

  • podlaskie

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac związanych z montażem instalacji elektrycznych w fabrykach samochodowych

  • układanie tras kablowych

  • wykonywanie nowych instalacji elektrycznych

  • przebudowa istniejących instalacji elektrycznych

  • montaż elektryczny sprzętu związanego z przemysłem samochodowym

Nasze wymagania

  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicę

  • minimum roczne doświadczenie w pracy jako elektryk w przemyśle samochodowym

  • aktualne uprawnienia SEP 1kV

  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektrotechniki, elektroniki

  • czynne prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • umowę o pracę z jasno określonymi zasadami wynagrodzenia

  • dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii

  • pracę w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu

  • praca w systemie wyjazdowym (delegacja)

  • aktualne projekty: Braunschweig, Wolfsburg, Hannover (Niemcy)

  • system delegacyjny oparty na jasnych zasadach

  • niezbędne narzędzia potrzebne do realizacji powierzonych zadań

  • ciągły rozwój zawodowy

  • wsparcie w relokacji (biuro w Katowicach)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • pełne ubezpieczenie zagraniczne

  • dofinansowanie do nauki języka niemieckiego

  • wewnętrzne kursy i certyfikowane szkolenia zawodowe

InPro electric Sp. z o.o.

Jesteśmy globalną firmą zajmującą się automatyzacją i robotyzacją przemysłowych linii produkcyjnych. Oferujemy wsparcie w obszarze konstrukcji, rozruchów, programowania sterowników PLC, robotów przemysłowych

on-line/off-line, oraz montażu i instalacji elektrycznych.

Dowiedz się więcej na www.inpro-electric.pl

Przewiń do profilu firmy