Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk - Pomocnik Elektryka

ARWENTERO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w garażach zbiorczych pod budynkami oraz na dachu (przeważnie płaskim),

  • okablowanie oraz podłączanie wentylatorów oraz prostych rozdzielnic zas./ster/,

  • podłączanie elementów układów automatyki i detekcji CO,

  • praca we Wrocławiu, okolicach i w delegacji,

  • zakres zaawansowania wykonywanych prac dostosowywany do umiejętności kandydata.

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub zawodowe: technik elektryk, elektronik, mechanik,

  • chęć przyuczenia się i rozwijania w zawodzie w kierunku,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność pracy elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka kontowa, wiertarka,…),

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz projektów,

  • dokładność i sumienność wykonywania powierzonych obowiązków,

  • umiejętność analizy schematów elektrycznych i czytania rysunków technicznych,

  • dyspozycyjność do pracy w krótkich delegacje na terenie kraju.

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • możliwości rozwoju zawodowego,

  • przejrzysty system wynagrodzenia i premiowania,

  • potrzebne narzędzia do pracy,

  • samochód służbowy.