Logo Pracuj.pl

Elektryk

Klient Pracuj.plO firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań z zakresu przeglądów technicznych i utrzymania ruchu
  • Naprawy, wymiany w zakresie technologicznym
  • Naprawa bieżących usterek elektrycznych

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Elektryk,
  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe inżynierskie - preferowane kierunki: Elektryk
  • Posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
  • Wiedza z zakresu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • Praktyczna wiedza z obszaru automatyki przemysłowej, elektryki, mechaniki i pneumatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz schematów elektrycznych
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność, dyspozycyjność i operatywność
  • Nastawienie na współpracę
  • Kreatywność i otwartości na zmiany
  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w nowoczesnym, bardzo zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Etapy rekrutacji

1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą

Elektryk, pomorskie