Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Elektryk

Dolata Electric

4 5007 000 brutto / mies.
  • Główna 6, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Główna 6

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • układanie instalacji elektrycznych podtynkowych, natynkowych i zewnętrznych

  • montaż rozdzielnic elektrycznych i ich łączenie

  • montaż osprzętu elektrycznego

  • prace przy wykonywaniu pomiarów elektrycznych

  • prace związane z instalacjami fotowoltaicznymi - okablowanie, podłączanie, uruchamianie

  • montaż i uruchamianie oświetlenia

  • remonty instalacji elektrycznych, ich wymiana oraz modernizacje, przeróbki i naprawy

Nasze wymagania

  • podstawowe doświadczenie w pracy na budowie

  • umiejętności techniczne, sprawność i gotowość do pracy fizycznej

  • dyspozycyjność,

  • praktyczna umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • prawo jazdy, uprawnienia SEP, zainteresowanie branżą elektrotechniczną będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilną współpracę w pełnym etacie w oparciu o umowę o pracę

  • obszar pracy - Poznań i okolice

  • różnorodność zadań i nacisk na rozwój i samodzielność

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do poziomu doświadczenia

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • dofinasowanie szkoleń i kursów

O nas

Wśród wielu firm z branży elektrycznej charakteryzujemy się ugruntowaną pozycją na rynku. Działamy już od ponad 10 lat w elektryce, a od 2012 rozszerzyliśmy zakres naszej działalność o usługi fotowoltaiczne, montując pierwszą instalację w Wielkopolsce. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem, który pragnie wprowadzić zupełnie nową jakość na rynku instalacji elektrycznych i odnawialnych źródeł energii.

Dowiedz się więcej na nasz temat z naszej strony: www.dolata-electric.pl

Główne sektory działalności naszej firmy obejmują :

Instalacje i usługi elektryczne dla domów oraz firm, oświetlenie LED, instalacje fotowoltaiczne.