Elektryk - Pracownik działu utrzymania ruchu

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Firma InstalPlast Łask – producent systemów rurowych z tworzyw sztucznych – PE, PP, PVC -
w związku z rozwojem firmy poszukuje:

Główne obowiązki:

  • Monitoring maszyn i urządzeń
  • Remonty i konserwacje maszyn i urządzeń, zgodnie z planem utrzymania ruchu
  • Bieżąca regulacja oraz naprawa maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowiskach związanych z naprawą maszyn i urządzeń
  • Wykształcenie techniczne lub elektronik, elektryk o specjalności automatyka przemysłowa
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu elektromechaniki i automatyki przemysłowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • Wynagrodzenie wraz z premią i dodatkami
Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą Aplikuj.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy